Prodialog w mediach

Fitness dla ducha

Na łamach miesięcznika Forbes redaktor Magdalena Krukowska rozmawia z Beatą Dyraga na temat wellnessu korporacyjnego.

Idea ta, bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy też krajach Europy Zachodniej, w Polsce ciągla jeszcze czeka na swój rozkwit. Mamy nadzieję, że ponad 10 lat osobistego zaangażowania Beaty – prekursora wellnessu w Polsce – przyniesie w końcu wymierne efekty.

Dobrostan w biurze

Jeszcze dziesięć lat temu wellness kojarzył się z różanym mydełkiem i ekskluzywnym masażem w SPA. Dziś pretenduje do miana filozofii życia XXI wieku, która nie tylko wkrada się powoli do naszych prywatnych systemów wartości i zajmuje tam stałe miejsce. Staje się też niezbędnym warunkiem satysfakcjonującej i owocnej pracy. PRZED NAMI ZŁOTY WIEK WELLNESSU W FIRMIE – mówi trener psychologii biznesu Beata Dyraga.

Logo Personel i Zarządzanie

Wellness w firmie, cz. 3

Corporate wellness w firmie pełnej monterów z lubelszczyzny? To brzmi jak żart, ale okazuje się, że kompleksowy projekt „Zbuduj swoją siłę życiową. Wellness w Pol-Inowex” to prawdziwy sukces. Krajowa branża HR z dużym uznaniem ocenia pierwszy rok działania projektu Grupy Prodialog.

czytaj więcej artykułów

Masz więcej pytań?

Z chęcią na nie odpowiemy - zostaw swój numer telefonu.


Wyślij
Numer zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie do kontaktu z Tobą ze strony Prodialog. Nikomu nie zostanie on udostępniony.
Szczegółowe informacje RODO

menu