Praca w Prodialog

Specjalista ds. obsługi klienta oraz organizacji szkoleń corporate wellness

Miejsce pracy:

praca zdalna / początkowo – w niepełnym, docelowo w pełnym wymiarze

Szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta oraz organizacji szkoleń z ogromnymi możliwościami rozwoju. Pracownicy pracują głównie zdalnie – jesteśmy nowoczesną organizacją z dużym nastawieniem na samodzielność i wzajemne zaufanie.

Oferujemy:

Oferujemy pracę o bardzo szerokim spektrum działania, dającą możliwości rozwoju w firmie która jest liderem w swojej dziedzinie. Praca w pełni elastyczna, w 2/3 – home office, 1/3 – wyjazdy do klientów, koordynacja szkoleń na terenie całej Polski. Kontakt ze środowiskiem ciekawych ludzi i realizacji niezwykle unikalnych w skali kraju projektów. Jeżeli interesuje kogoś kierunek szkoleń, zdrowego trybu życia i dynamicznie rozwijający się trend wellnessu korporacyjnego to ta praca może być spełnieniem marzeń.

Obowiązki:

  • współpraca z klientami i firmami partnerskimi
  • organizacja i koordynacja szkoleń i eventów, projektów strategicznych
  • obsługa klientów online
  • kreowanie projektów, pisanie ofert
  • robienie analizy potrzeb, monitorowanie wyników projektów
  • korekty tekstów
  • uzupełnianie bazy danych
  • kontakty z trenerami
  • wszelkie prace biurowe – zależnie od potrzeb

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy zdalnej – WARUNEK KONIECZNY
  • pasja, radość działania, chęć rozwoju
  • wykształcenie: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia, inne humanistyczne
  • talent do organizacji
  • umiejętność i przyjemność z pracy z ludźmi
  • potrafisz pracować samodzielnie i wykazujesz inicjatywę
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • “lekkość” w pisaniu
  • znajomość rynku szkoleniowego lub chęć rozwoju w tym kierunku
  • zainteresowania związane ze zdrowym stylem życia
  • odpowiedzialność, rzetelność
  • elastyczność i otwartość na nowe
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość na jej otwarcie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na mail: biuro@prodialog.pl oraz wypełnienie ANKIETY:  https://forms.gle/Gt43pZHBSqprnj6X8  (warunek konieczny) do 12.01.2020.

Praca od 01.02.2020.

Masz więcej pytań?

Z chęcią na nie odpowiemy - zostaw swój numer telefonu.

Numer zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie do kontaktu z Tobą ze strony Prodialog. Nikomu nie zostanie on udostępniony.
Szczegółowe informacje RODO